ul. Strzelców Bytmskich 19, 45-084 Opole

mgr Martyna Mrówka – nauczyciel kontraktowy

mgr Anna Antosik - nauczyciel dyplomowany

Elżbieta Perz - pomoc

Do grupy „Żabek” uczęszcza 25 dzieci w wieku 5 lat. Żabki  to zwierzątka zwinne, skaczące, brykające, miłe i wdzięczne jak nasze 4 latki. Dzieci w tej grupie są bardzo żywe, pogodne, wesołe, ciekawe wszystkiego, co je otacza. Pragną jak najwięcej poznać, zrozumieć i wiedzieć, a przede wszystkim chcą się bawić, cieszyć, biegać jak to dzieci w ich wieku. Poprzez zabawę będą poznawały świat, jego zasady, prawa i normy, których nauczą się przestrzegać, by żyć w zgodzie z innymi ludźmi i z przyrodą. Wszystkie „Żabki” bardzo lubią bawić się na przedszkolnym placu zabaw, penetrując naszą piaskownicę, sprawdzając swoją kondycję fizyczną biegając szybko i sprawnie, gdyż nie na darmo nazywają się „Żabkami”.