9 czerwca odbyły się kolejne Mistrzostwa Piłki Nożnej Przedszkolaków organizowane przez MOSIR. Nasze przedszkolaki dzielnie walczyły jak przystało na przyszłych reprezentantów drużyny Narodowej! Medale zostały wręczone przez reprezentantów z drużyny Odry Opole. Naszą reprezentację dopingowały wspaniałe cheerleaderki z gr V.

04.04 dzieci wzięły udział w warsztatach „Skąd bierze się jajko”, rozmawialiśmy na temat tradycji Wielkanocnych, dowiedzieliśmy się jak zbudowane jest jajko oraz jak wykluwają się z niego kurczaczki.

GALERIA ZDJĘĆ

3 czerwca odbyły się kolejne Mistrzostwa piłki nożnej Przedszkolaków. Nasze przedszkolaki dzielnie walczyły jak przystało na przyszłych reprezentantów drużyny Narodowej! Medale zostały wręczone przez reprezentantów z drużyny Odry Opole. Naszą reprezentację dopingowały wspaniałe cheerleaderki z gr V.

Z przyjemnością informujemy, iż nasze przedszkole zajęło I miejsce

w konkursie na najciekawszą gazetkę ścienną pt: „Bezpieczna droga do szkoły i przedszkola”.

Konkurs ogłosił Oddział Rejonowy PCK w Opolu w ramach realizacji programu „Bezpiecznie z PCK”.

Głównym celem konkursu było zwiększenie świadomości dzieci o potencjalnych zagrożeniach w drodze do szkoły i przedszkola i zwiększenie bezpieczeństwa dzieci.

Za zdobycie I miejsca otrzymaliśmy nagrodę rzeczową tj. fantom do resuscytacji  krążeniowo – oddechowej.

2 czerwca odbyło się Wielkie Rodzinne Grillowanie, dzieci miały okazję wystąpić wraz z rodzicami na scenie w krótkich inscenizacjach. Gratulujemy pomysłów na stroje i interpretacje utworów. Wszystkie grupy przygotowały stoiska z pysznościami, które umilały nam czas przy wspólnych rozmowach i zabawach.