10-11 grudnia 2016 odbył się Weekend Cudów Szlachetnej Paczki, w której nasze przedszkole wzięło czynny udział już po raz 3. Dzięki Państwa hojności udało się stworzyć prezent dla potrzebującej rodziny składający się z aż 19 paczek! Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za włożone serce oraz zaangażowanie w tworzeniu naszej Szlachetnej Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina była niezmiernie wdzięczna za otrzymane prezenty. Widać było zachwyt w oczach dzieci, gdy otwierały każdą z paczek, ale przede wszystkim, gdy rozpakowywały prezenty z zabawkami. Wiktor przy każdej paczce śmiał się i krzyczał z radości. Pani Natalia z mężem nie potrafili wyrazić za pomocą słów szczęścia jakie ich spotkało. Pani Natalia bardzo ucieszyła się z lakierów hybrydowych, nie mogła się doczekać kiedy będzie mogła je użyć. Pan Andrzej zaniemówił na widok książki kucharskiej, już planował co ugotuje dla swojej rodziny. Dzieciaki cieszyły się ze wszystkiego, szalały na widok każdej rzeczy. Wiktorek aż trząsł się z radości, nawet na widok makaronu. Jak zobaczył puzzle z samochodami to widać było, że znalazł się w raju. Przemek ucieszył się z bloków i wyklejanek, książeczek - uzupełnianek.

Co chce przekazać Państwu wolontariusz:

Dziękuje za współpracę i przekazaną pomoc rodzinie. Jestem wdzięczna za odpowiednie podejście do udzielenia pomocy rodzinie i zaangażowanie.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Dziękujemy Darczyńcom za wielkie serce i trud włożony w przygotowanie paczki. Są to osoby pełne dobroci, zrozumienia i współczucia dla drugiego człowieka.