W czasie karnawału w Naszym przedszkolu organizowany jest BAL KARNAWAŁOWY, to już tradycja, która dostarcza dzieciom wiele radości i integruje je podczas wspólnych zabaw.

Na dzieci od rana czekała udekorowana sala przystrojona w balony, kotyliony, serpentyny i inne kolorowe ozdoby. Z tej okazji dzieci przygotowały również prace plastyczne o tematyce karnawałowej (maski, balony).

Na balu pojawili się różni bohaterowie znanych bajek, można było spotkać: wróżki, królewny, piratów, biedronki, Spider-Mena, rycerzy, motylki itp. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie rozpoczęła się zabawa. Wszyscy przy dźwiękach znanych przebojów bawili się wesoło.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów J