ul. Strzelców Bytmskich 19, 45-084 Opole

Przedszkole położone jest w jednej z piękniejszych dzielnic Opola, na Wyspie Pasiece. Mieści się przy ulicy Strzelców Bytomskich 19. Budynek przedszkola jest obiektem 2-piętrowym, wolnostojącym. Posiada 5 sal zajęć dla dzieci oraz do zajęć ruchowych i zajęć dodatkowych, a także gabinet logopedyczny, kuchnię oraz szatnie dla dzieci. Placówka spełnia wszystkie wymogi zapewniające bezpieczne i higieniczne warunki do przebywania dzieci.

Plac zabaw, mieszczący się przy przedszkolu - to zaciszny zakątek, oddalony od ulicy, wypełniony zielenią i ciepłymi promieniami słońca w pogodne dni. Drzewa, które się tam znajdują dają cień i ochłodę w upalne dni. W ogrodzie znajdują się elementy małej architektury użytkowej: huśtawki, przeplotnie, zjeżdżalnie, piaskownica, ławki, stoliki.

Nasze przedszkole posiada bogata tradycję i historię – funkcjonuje od 1946 roku. W 1997 roku obchodziliśmy piękny jubileusz 50 - lecia i z tej okazji Rada Miasta Opola nadała naszemu przedszkolu imię Jana Brzechwy.

OTO GRONO PEDAGOGICZNE, DBAJĄCE O BEZPIECZEŃSTWO, ROZRYWKĘ
I ROZWÓJ NASZYCH POCIECH