WYNIKI KONKURSU!

W 2019 roku w Polsce świętowana jest 200. rocznica urodzin Stanisława Moniuszki, szczególnie ważnego dla naszego kraju XIX-wiecznego „ojca opery polskiej”. Aby już najmłodsi mogli cieszyć się Jego twórczością nasze przedszkole zorganizowało rodzinny konkurs plastyczno – techniczny „Ten zegar stary...”. Dla nas inspiracją był oczywiście wspomniany kompozytor, dla przedszkolaków i ich rodziców - Jego opery, a sam Stanisław Moniuszko również został zainspirowany, nie przez coś innego, jak właśnie przez zegar, który wydzwaniał melodie w pałacu Ogińskich w Śmiłowiczach.

Wszystkie złożone prace zachwycają kreatywnością i pomysłowością małych artystów i ich rodziców. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Dziękujemy także nauczycielom za zaangażowanie w przekazanie informacji o konkursie w swoich przedszkolach.

Lista nagrodzonych:

Antoni Luksa, PP 16
Szymon Firlus, PP 16
Marcel Kuligowski, PP 3

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy laureatom!