1. Spotkanie z dietetykiem

Dzieci uczestniczyły w spotkaniu z panią dietetyk, która opowiadała dzieciom o nawykach zdrowego żywienia oraz o znaczeniu i wpływie jedzenia na nasze samopoczucie oraz wygląd.

2. Zajęcia organizowane przez TAURON

W ramach akcji edukacyjnej przygotowanej przez Tauron dzieci wzięły udział w zajęciach: „Nowoczesne strefy kontaktu” w trakcie zajęć dzieci poznawały również tajniki produktów spożywczych, po czym doskonale poradziły sobie z grupowaniem żywności na zdrową i niezdrową.

3. Spotkanie ze studentkami z TEB Edukacja

Dzieci wzięły dział  w zajęciach pt: ,,Zdrowa żywność" zorganizowanych przez słuchaczki szkoły policealnej TEB.

4. Spotkanie z panią ze straży miejskiej

Nasze przedszkole odwiedziła pani ze straży miejskiej, która przypomniała dzieciom o zachowaniu bezpieczeństwa w trakcie ferii zimowych oraz opisała główne zadania strażnika miejskiego.

5. Spotkanie z panem policjantem

Dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych zorganizowanych przez policję. Pan policjant przypomniał dzieciom numery alarmowe oraz przećwiczył procedurę wzywania pomocy.