Facebook

ul. Strzelców Bytomskich 19, 45-084 Opole

tel/fax 077 454-36-63, e-mail: info@pp3.opole.pl

 

SZANOWNI RODZICE

W związku z planowanym na 18 maja uruchomieniem przedszkola, prosimy o zapoznanie się z procedurami i zasadami, jakie będą obowiązywały w naszym przedszkolu. Proszę kliknąć w link:

PROCEDURY

Rodzice zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia, na podstawie, którego dyrektor zweryfikuje możliwość przyjęcia dziecka i stworzy listę dzieci, które będą od 18 maja uczęszczać do przedszkola. Wypełnione oświadczenia należy odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do środy 13.05 do godz. 15:00.

POBIERZ OŚWIADCZENIE

Obecnie od 18 maja możemy przyjąć 24 dzieci. O tym, czy  dziecko zostało zakwalifikowane Rodzic otrzyma informację telefonicznie do piątku 15 maja.

 

OKRES WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU

 

Szanowni Rodzice

Decyzją Prezydenta Miasta Opola, w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 wszystkie przedszkola publiczne w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi.  Mamy świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, iż konieczne jest dostosowanie pracy przedszkola do aktualnej rzeczywistości. Przedszkole, kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i opiekunów, będzie funkcjonowało zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie  Wytycznych GIS.

Dołożymy wszelkich starań, by w miarę możliwości w okresie wakacyjnym przyjąć jak największą liczbę dzieci, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego, zapewniając najwyższe środki ostrożności i mając na uwadze wartości nadrzędne, zdrowie, bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i opiekunów. Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom, by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, opiekunów w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.

Rodzice, którzy chcą, aby dziecko uczęszczało do przedszkola w czasie wakacji muszą zapoznać się z procedurami obowiązującymi w przedszkolu w czasie epidemii, wypełnić i dostarczyć osobiście (W FORMIE PAPIEROWEJ) do przedszkola zgłoszenie dziecka i oświadczenie rodziców. Bardzo prosimy o rozważne podjęcie decyzji o zapisie.

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W PRZEDSZKOLU

ZGŁOSZENIE DZIECKA

OŚWIADCZENIE RODZICÓW

Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc, to przedszkole będzie musiało podjąć decyzję, które dzieci przyjąć, kierując się wytycznymi GIS.

OSTATECZNY TERMIN ZAPISU 15 CZERWCA 2020 R.

 

Więcej artykułów…

  1. klub rodzica 12.02.20